MOOD:MOTORYZACJA

DOŚWIADCZENIE KLIENTÓW. JAK U SIEBIE. Z MOOD.

Napędzaj sprzedaż. Pielęgnuj lojalność klientów.

Jeśli chodzi o sprzedaż czy naprawę samochodów, klienci mają wybór – ale najczęściej to ich doświadczenie i zaufanie decydują, gdzie ostatecznie będą chcieli wydać swoje pieniądze. Dzięki rozwiązaniom Mood: wizualnym, muzycznym, zapachowym, społecznościowym czy systemowym, możesz zmaksymalizować customer experience. Miej pewność, że będziesz pierwszym miejscem, do którego w razie potrzeby skierują się twoi klienci.

MUZYKA

Muzyka u twojego sprzedawcy mówi wiele o samej marce. Wybieraj spośród 160+ profesjonalnie zaprojektowanych programów muzycznych lub stwórz własną listę.

Więcej informacji

MOOD TV DLA AUTO

Promuj markę bawiąc klientów. Stwórz własną Prywatną Sieć Telewizyjną i połącz siłę digital signage z telewizją branżową.

Więcej informacji

SPOŁECZNOŚĆ & URZĄDZENIA MOBILNE

Zwiększ rozpoznawalność marki i rozbudowuj sieci społecznościowe z Mood WiFi.

Więcej informacji

KOMUNIKATY

Od komunikatów powitalnych i tych na miejscu po komunikaty głosowe i web audio, uchwyć głos swojej marki dzięki rozwiązaniom komunikacyjnym Mood. Utrzymuj uwagę klientów i jak najlepiej wykorzystuj ich każdą wizytę.

Więcej informacji

ZAPACH

Odśwież swój showroom, poczekalnię i centrum usługowe. Stwórz doświadczenie, które zapada w pamięć. Nasze innowacyjne dyfuzory obejmą zapachem przestrzenie już od 50 aż do 1000m2.

Więcej informacji

SYSTEMY NAGŁOŚNIENIOWE

Dopełnij doznanie przystępnym kosztowo i niezawodnym sprzętem z komercyjnej półki. Wznieś dźwięk na wyższy poziom dzięki najlepszym producentom w branży, w tym Klipsch i Bose.

Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wzmocnij doświadczenia klientów dzięki MOOD: MEDIA. Skontaktuj się z nami już dziś.

Wsparcie serwisowe, faktury lub pozostałe pytania dotyczące konta klienckiego, proszę wejsc na stronę KONTAKT i wypełnić specjalny formularz.)