MOOD:FINANSE

INWESTYCJA W DŹWIĘK. ODCZUWALNE ZWROTY

Odpowiednim wystrojem i udźwiękowieniem w oddziale uzyskasz ten wyjątkowy poziom obsługi i satysfakcji, który sprawia, że klienci chcą wracać. Obsługujemy ponad 20 000 placówek obsługi bankowej: Mood to zaufany doradca w kwestii uzyskiwania maksimum zwrotu inwestycji w doświadczenia klientów.

MUZYKA

Wybieraj spośród 160+ programów muzycznych, elastycznych wariantów streamingu lub stwórz własną playlistę. Muzyka licencjonowana i profesjonalnie zaprojektowana dla firm.

Więcej informacji

ROZWIĄZANIA WIZUALNE

Zmaksymalizuj każdą wizytę klienta i skróć odczuwany czas oczekiwania dzięki digital signage od Mood. Intuicyjne zarządzanie kontentem platformy pozwala na tworzenie treści i wprowadzanie zmian jednym kliknięciem.

Więcej informacji

URZĄDZENIA MOBILNE

Wysyłaj informacje i reklamuj usługi finansowe poprzez mobile marketing. Dostarczaj treści bezpośrednio na ich smartfony gromadząc jednocześnie cenne dane.

Więcej informacji

KOMUNIKATY POWITALNE

Dzięki komunikatom powitalnym od Mood, utrzymasz wysoki poziom obsługi nawet wtedy, gdy nie możesz odebrać telefonu. Zarządzaj natężeniem ruchu telefonicznego, zredukuj “głuche telefony” i promuj swój oddział w czasie, gdy twoi pracownicy są zajęci na linii.

Więcej informacji

ZAPACH

Umocnij wizerunek marki i stwórz długotrwałą relację z klientem dzięki wyborowi spośród ponad 1600 ożywczych zapachów.

Więcej informacji

SYSTEMY AUDIO

Dopełnij doświadczenie przystępnym i niezwodnym sprzętem z komercyjnej półki od najlepszych producentów w branży, w tym Klipsch i Bose. Dbaj o prywatność klientów rozwiązaniami maskowania dźwięku.

Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wzmocnij doświadczenia klientów dzięki MOOD: MEDIA. Skontaktuj się z nami już dziś.

Wsparcie serwisowe, faktury lub pozostałe pytania dotyczące konta klienckiego, proszę wejsc na stronę KONTAKT i wypełnić specjalny formularz.)