MOOD:OPIEKA MEDYCZNA

PODAJ ZDROWĄ PORCJĘ MUZYKI
I JESZCZE WIĘCEJ

Komfort i skuteczność są kluczem w zapewnianiu opieki zdrowotnej na wysokim poziomie. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom Mood, otoczysz pacjentów kojącą i przyjazną atmosferą. Skorzystaj z pakietu usług, by zredukować koszty i uzyskać maksymalny zwrot inwestycji.

MUZYKA

Wybierz spośród 160 profesjonalnie zaprojektowanych programów muzycznych i zapoznaj się z naszymi wariantami streamingu oraz opcją personalizowanej playlisty. Muzyka w pełni licencjonowana dla biznesu.

Więcej informacji

MOOD TV DLA OPIEKI MEDYCZNEJ

Informuj i baw, jednocześnie promując swoje gabinety – wszystko na jednym ekranie. Nasze hybrydowe rozwiązania digital signage i telewizji pozwala dysponować wszystkimi opcjami jednocześnie: wyświetlając telewizję w czasie rzeczywistym i markową ramkę z przestrzenią na dowolne treści.

Więcej informacji

KOMUNIKATY POWITALNE

Korzystaj z komunikatów powitalnych, by odpowiadać na często zadawane pytania, wyświetlać godziny pracy i zredukować “głuche telefony”. Daj sobie więcej czasu na odpowiadanie na potrzeby pacjentów.

Więcej informacji

ZAPACH

Badania wykazały, że zapach łagodzi niepokój u ponad 60% pacjentów oczekujących na zabieg. Zrelaksuj swoich pacjentów i pracowników kojącą lawendą, wanilią, jaśminem lub wybranym przez ciebie zapachem niestandardowym.

Więcej informacji

WIFI & URZĄDZENIA MOBILNE

Wnieś wartość dodaną do doświadczenia pacjentów i spraw, że ich czas będzie płynął szybciej z Mood WiFi. Pojawiaj się w mediach społecznościowych i gromadź cenne komentarze pacjentów, by zoptymalizować działania marketingowe.

Więcej informacji

DŹWIĘK & MASKOWANIE DŹWIĘKU

Ciesz się czystym, wyraźnym dźwiękiem niezależnie od poziomu głośności dzięki niezawodnemu sprzętowi z komercyjnej półki od naszych najlepszych na rynku partnerów. Dbaj o prywatność pacjentów zgodnie z zaleceniami HIPAA dzięki naszym rozwiązaniom maskowania dźwięku.

Więcej informacji

Case Study

Angażuj klientów. Rozwijaj swój biznes.

Franciscan Health

Fresh Dental

Atlanta South

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wzmocnij doświadczenia klientów dzięki MOOD: MEDIA. Skontaktuj się z nami już dziś.

Wsparcie serwisowe, faktury lub pozostałe pytania dotyczące konta klienckiego, proszę wejsc na stronę KONTAKT i wypełnić specjalny formularz.)