MOOD:HOTELE

SPRAW,
BY CHCIELI ZOSTAĆ

Goście przyjeżdżają i odjeżdżają. Otul ich wyjątkowym klimat zapadającym w pamięć, tak, by chcieli wracać. Niezależnie od charakteru miejsca, odpowiednie połączenie muzyki, wizualizacji i zapachu stworzy niepowtarzalny nastrój, który przemówi do twoich klientów – i sprawi, że pozostaną ci wierni.

MUZYKA

Wybieraj spośród ręcznie ustawianych programów z najnowszymi hitami, opcji elastycznego strreamingu lub stwórz własną markową listę, której twoi goście nie usłyszą nigdzie indziej.

Więcej informacji

WARSTWA WIZUALNA

Od instalacji ambient i video walli do krótkich form telewizyjnych, Mood kompleksowo odpowie na twoje potrzeby. Prosta w obsłudze platforma online pozwala kreować niestandardowy kontent, by jak najlepiej podkreślić twój wyjątkowy wizerunek.

Więcej informacji

SPOŁECZNOŚĆ & URZĄDZENIA MOBILNE

Wykorzystaj darmowe WiFi dla gości, by nawiązać kontakt i gromadzić cenne dane marketingowe dzięki Mood WiFi.

Więcej informacji

ZAPACH

Przywołuj wspomnienia i stwórz doświadczenie, które zapada w pamięć. Wybieraj spośród ponad 1600 ożywczych aromatów. Nasze innowacyjne rozpraszacze obejmą zapachem przestrzenie już od 50 aż do 1000m2.

Więcej informacji

KOMUNIKATY POWITALNE

Rozmawiając przez telefon zapewnij równie wysoki poziom obsługi, co na miejscu. Odpowiadaj na typowe pytania, zarządzaj natężeniem ruchu telefonicznego i ogranicz liczbę “głuchych telefonów”. Daj sobie więcej czasu na obsługę gości.

Więcej informacji

SYSTEMY AUDIOWIZUALNE

Profesjonalny projekt i instalacja zintegrowanych systemów audiowizualnych. Dopełnij doświadczenie przystępnym i niezwodnym sprzętem z komercyjnej półki od najlepszych producentów w branży, w tym Klipsch i Bose.

Więcej informacji

MOOD & BOSE

Świetna muzyka zasługuje na świetne brzmienie.

W Mood czerpiemy dumę z zapewniania najlepszej dla ciebie muzyki. Dlatego współpracujemy z Bose. Znane na całym świecie z komercyjnych i niekomercyjnych rozwiązań audio, Bose zapewnia udźwiękowienie nieustannie wprowadzając innowacje oparte na własnych doświadczeniach.

Jakość, którą klienci słyszą – i której oczekują.
Badania wskazują, że konsumenci doceniają dźwięk lepszej jakości i taki preferują. Nie mówiąc o tym, że zapotrzebowanie klientów na dźwięk dobrej jakości jest już tendencją. Bose przekształci twoje brzmienie i pomoże w pełni realizować wartość inwestycji w muzykę i komunikację.

Cena i wykonanie.
Jako największy dystrybutor komercyjnych produktów Bose, Mood zapewnia klientom wyjątkową cenę produktów linii Bose Professional. Współpracując od ponad 20 lat, Mood i Bose tworzą potężny zespół dostarczając brzmienie światowej klasy.

Wzmocnij wizerunek twojej marki.
Jak mówi przysłowie: kto z kim przestaje, takim się staje. Marka Bose jest szeroko rozpoznawalna i kojarzona ze sprzętem audio najwyższej jakości. Inwestycja w system Bose jest dowodem na twoje przekonanie, że twoi klienci zasługują na wszystko, co najlepsze.

Case Study

Angażuj klientów. Rozwijaj swój biznes.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wzmocnij doświadczenia klientów dzięki MOOD: MEDIA. Skontaktuj się z nami już dziś.

Wsparcie serwisowe, faktury lub pozostałe pytania dotyczące konta klienckiego, proszę wejsc na stronę KONTAKT i wypełnić specjalny formularz.)