MOOD:QSR

ULEPSZ DOŚWIADCZENIE GASTRO.

Klienci restauracji szybkiej obsługi oczekują więcej niż tylko szybko podanego świeżego posiłku. Chcą konsekwentnej, przyjaznej i sprawnej obsługi. Obsługując ponad 70 000 lokali szybkiej obsługi, jesteśmy ekspertami w doradzaniu, jak przekraczać oczekiwania i budować trwałą więź z klientami dla regularnych zysków, na których polega twój biznes.

SYSTEMY AUDIOWIZUALNE

Ciesz się czystym, wyraźnym dźwiękiem dzięki przystępnemu kosztowo sprzętowi od najlepszych na rynku producentów, w tym Klipsch i Bose. Profesjonalna instalacja ekranów telewizyjnych na poziomie komercyjnym.

Więcej informacji

MOOD TV DLA QSR

Zabaw swoich gości promując swój biznes dzięki Mood TV dla restauracji szybkiej obsługi. Łatwo wyświetlaj markowy kontent jednocześnie z krótkimi popularnymi programami. To tak, jakbyś miał własną markową sieć telewizyjną.

Więcej informacji

MUZYKA & KOMUNIKATY

Wybieraj spośród 160+ ręcznie konfigurowanych programów muzycznych lub stwórz własną playlistę. Muzyka w pełni licencjonowana z poddanymi kontroli bezpieczeństwa i treściami. Proste do zintegrowania z komunikatami głosowymi zarówno w restauracji, jak na zapleczu.

Więcej informacji

CYFROWE TABLICE MENU

Niech menu będzie bardziej widoczne, odczuwany czas oczekiwania krótszy, a menu zgodne z przepisami. Z łatwością zarządzaj kontentem w jednej lub więcej lokalizacji z dowolnego miejsca na świecie. Dopasowuj je do pory dnia i sezonu.

Więcej informacji

WIFI & URZĄDZENIA MOBILNE

Uprzyjemnij posiłek z darmowym WiFi i przedstawiaj oferty specjalne za pomocą technologii lokalnego marketingu mobilnego. Dostarczaj informacje bezpośrednio na smartfony gości, gromadząc jednocześnie cenne informacje.

Więcej informacji

Case Study

Angażuj klientów. Rozwijaj swój biznes.

Mood TV For McDonald’s

Louisiana Fried Chicken

Jersey Mike’s

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wzmocnij doświadczenia klientów dzięki MOOD: MEDIA. Skontaktuj się z nami już dziś.

Wsparcie serwisowe, faktury lub pozostałe pytania dotyczące konta klienckiego, proszę wejsc na stronę KONTAKT i wypełnić specjalny formularz.)