MOOD:RESTAURACJE

DOPEŁNIJ DOŚWIADCZENIE RESTAURACYJNE

Odpowiednie bodźce wizualne i muzyka w restauracji uzupełniają wyśmienity posiłek i obsługę, co zapewnia konsekwentne doświadczenie. Obsługując ponad 100000 restauracji, Mood rozumie czego potrzebujesz. Obsługa, na której możesz polegać. Przystępna cena. Wszystko to znajdziesz w menu Mood.

MUZYKA

Wybieraj spośród 160+ programów muzycznych zaprojektowanych dla firm lub stwórz własną playlistę. Muzyka w pełni licencjonowana i odpowiednia dla użytku biznesowego.

Więcej informacji

ROZWIĄZANIA WIZUALNE

Stwórz wyjątkową atmosferę w swojej przestrzeni i ujmij gości pełnym wachlarzem rozwiązań digital signage. Od ścian wideo i cyfrowych tablic menu to telewizji komercyjnej, Mood kompleksowo odpowie na twoje potrzeby.
Więcej informacji

SPOŁECZNOŚĆ & URZĄDZENIA MOBILNE

Wchodź w bezpośrednią interakcję z klientami dzięki rozwiązaniom marketingu mobilnego: Social Mix i Mood WiFi.

Więcej informacji

KOMUNIKATY POWITALNE

Zmniejsz liczbę “głuchych telefonów”, zwiększ sprzedaż, zarządzaj natężeniem ruchu telefonicznego i prezentuj wyjątkowe brzmienie twojej marki. Dostępne są różnorodne pakiety, dopasowalne do każdych potrzeb.
Więcej informacji

SYSTEMY AUDIOWIZUALNE

Ciesz się czystym, wyraźnym dźwiękiem dzięki przystępnemu kosztowo i niezawodnemu sprzętowi z komercyjnej półki od najlepszych na rynku producentów, w tym Klipsch i Bose.

Więcej informacji

Case Study

Angażuj klientów. Rozwijaj swój biznes.

Mama Fu’s

Dominic’s Casual Italian

JJ’s Red Hots

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wzmocnij doświadczenia klientów dzięki MOOD: MEDIA. Skontaktuj się z nami już dziś.

Wsparcie serwisowe, faktury lub pozostałe pytania dotyczące konta klienckiego, proszę wejsc na stronę KONTAKT i wypełnić specjalny formularz.)