MOOD:HANDEL DETALICZNY

WPROWADŹ KLIENTÓW W NASTRÓJ NA ZAKUPY

Stwórz doświadczenie pod znakiem swojej marki, które przyniesie długotrwałe rezultaty. Dzięki odpowiedniemu wyglądowi, muzyce i zapachom, zbliżysz się do klientów na szczeblu emocjonalnym, i będziesz ich inspirował w przyszłości.

MUZYKA

Wybieraj spośród ręcznie ustawianych programów z najnowszymi hitami, opcji elastycznego strreamingu lub stwórz własną markową listę, której twoi goście nie usłyszą nigdzie indziej. Muzyka w pełni licencjonowana i odpowiednia dla użytku biznesowego.

Więcej informacji

DIGITAL SIGNAGE DLA SKLEPÓW & ŚCIANY VIDEO

Wprowadź czynnik „wow” do swojej firmy i przedstawiaj oferty jak nigdy wcześniej. Sprawnie wprowadzaj zmiany za pomocą kilku kliknięć i twórz harmonogram zależny od pory dnia i sezonu. Digital signage w końcu jest proste.

Więcej informacji

SPOŁECZNOŚĆ & URZĄDZENIA MOBILNE

Wysyłaj informacje i reklamuj usługi finansowe poprzez mobile marketing. Dostarczaj treści bezpośrednio na smartfony klientów gromadząc jednocześnie cenne dane.

Więcej informacji

ZAPACH

Wydłuż czas wizyty klientów i promuj produkty specjalne i sezonowe wybierając spośród ponad 1600 ożywczych zapachów. Nasze innowacyjne dyfuzory obejmą zapachem przestrzenie już od 50 aż do 1000m2.

Więcej informacji

KOMUNIKATY

Promuj. Informuj. Angażuj. Od komunikatów powitalnych i tych na miejscu po komunikaty głosowe i web audio, damy twojej marce jej własny głos – żebyś mógł najlepiej wykorzystać każdą rozmowę telefoniczną i wizytę.

Więcej informacji

SYSTEMY AUDIO

Ciesz się czystym, wyraźnym dźwiękiem dzięki sprzętowi z komercyjnej półki od najlepszych na rynku producentów audio wideo. Profesjonalna instalacja i indywidualny projekt na miarę potrzeb.

Więcej informacji

Case Study

Angażuj klientów. Rozwijaj swój biznes.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wzmocnij doświadczenia klientów dzięki MOOD: MEDIA. Skontaktuj się z nami już dziś.

Wsparcie serwisowe, faktury lub pozostałe pytania dotyczące konta klienckiego, proszę wejsc na stronę KONTAKT i wypełnić specjalny formularz.)