MOOD:SALONY & SPA

NIECH KLIENCI WRACAJĄ PO BAJECZNE DOZNANIA

Częste wizyty. Maksimum poleceń. Minimum kosztów.

Przystępny kosztowo i niezawodny wachlarz rozwiązań od Mood, takich jak umiejętnie dobrana muzyka do salonu czy digital signage sprawi, że zarezerwujesz więcej wizyt i zapewnisz bajeczne doświadczenie, które zachwyci twoich klientów.

DIGITAL SIGNAGE

Stwórz wyjątkową atmosferę w salonie, która ujmie twoich gości i umiejętnie promuj swoje usługi. Dzięki łatwemu w obsłudze portalowi online dopasowuj je do pory dnia i sezonu, lub zmieniaj ich treść za pomocą kilku kliknięć.

Więcej informacji

MUZYKA DO SALONÓW KOSMETYCZNYCH

Muzyka w pełni licencjonowana do użytku biznesowego. Wybieraj spośród 160+ programów muzycznych, playlist niestandardowych i opcji streamingu dzięki personalizowanemu dostępowi do milionów utworów – a wszystko to zostało stworzone przez najlepszych projektantów muzycznych, by odzwierciedlić wyjątkowy wizerunek twojej marki.

Więcej informacji

KOMUNIKATY GŁOSOWE

Skorzystaj z siły brzmienia twojej marki. Korzystaj z komunikatów powitalnych, by udzielać informacji, zarządzać rozmowami telefonicznymi i skracać odczuwalny czas oczekiwania. Za pomocą komunikatów w salonie wpływaj na decyzje o zakupie i wpleć je w muzykę w tle.

Więcej informacji

ZAPACH

Wybieraj spośród ponad 1600 ożywczych zapachów, by umocnić wizerunek swojej marki i tworzyć niepowtarzalne doświadczenie. Nasze rozwiązania obejmują przestrzenie dowolnej wielkości, od 50 do 10 000m2.

Więcej informacji

WIFI & ROZWIĄZANIA MOBILNE

Daj klientom interaktywne i wygodne doświadczenie, którego żądają. Łącz się z klientami poprzez muzykę i przedstawiaj oferty specjalne przez Social Mix. Wprowadź jeszcze więcej udogodnień i gromadź cenne komentarze klientów dzięki Mood WiFi.

Więcej informacji

DŹWIĘK I SYSTEMY AUDIOVIDEO

Uzupełnij całość przystępnymi kosztowo, wydajnymi rozwiązaniami na każdą skalę i dowolny budżet. Ciesz się profesjonalną instalacją wykonaną przez najlepszych specjalistów z branży dla salonów.

Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wzmocnij doświadczenia klientów dzięki MOOD: MEDIA. Skontaktuj się z nami już dziś.

Wsparcie serwisowe, faktury lub pozostałe pytania dotyczące konta klienckiego, proszę wejsc na stronę KONTAKT i wypełnić specjalny formularz.)