MOOD:DIGITAL SIGNAGE

INTRYGUJ. INFORMUJ.

SPRZEDAWAJ.

Od spersonalizowanego oprogramowania systemu digital signage do niestandardowego kontentu, cyfrowych tablic promocyjnych, ścian wideo, kiosków i wyświetlaczy z ekranem dotykowym, rozwiązania wizualne od Mood zmieniają sposób, w jaki klienci postrzegają twój biznes.

digital signage, electronic signage, digital sign software
DLACZEGO MOOD DIGITAL SIGNANGE

Promuj. Informuj. Intryguj. Możliwości są nieskończone, a rezultaty znaczące dzięki systemowi Mood Digital Sinange. Jesteśmy dostawcą od początku do samego końca, oferującym kompletny projekt systemu, oprogramowanie, sprzęt, zawartość, serwis i wsparcie. Niezawodność i wygoda to dopiero początek współpracy z firmą Mood.

  • NAJLEPSZE OPCJE DLA KAŻDEJ WIELKOŚCI I KAŻDEJ SKALI
  • PROFESJONALNE SZABLONY DLA KAŻDEJ APLIKACJI
    OPRACOWANIE I ZARZĄDZANIE KONTENTEM W RAMACH PEŁNEJ USŁUGI
  • INTUICYJNE OPROGRAMOWANIE SYSTEMU DIGITAL SIGNAGE
  • PROFESJONALNY PROJEKT, INSTALACJA I SERWIS
digital signage, electronic signage, digital sign software

UŁATWIONE ZARZĄDZANIE KONTENTEM

System Mood Digital Signage oferuje szybką, niezawodną i łatwą w obsłudze internetową platformę do zarządzania treścią. Twórz treści na profesjonalnych szablonach. Planuj i zmieniaj kontent na bieżąco w jednej lokalizacji lub w całej swojej sieci. Twórz kampanie kierunkowe, które generują potężne rezultaty.

Mood TV

Wyeliminuj konkurencyjne reklamy, zdobądź nowych klientów i zwiększ swoją sprzedaż. W łatwy sposób wyświetlaj kontent własnej marki wraz z popularnymi programami telewizyjnymi. Mood TV to przystępne rozwiązanie, gdzie sam decydujesz o tym co zobaczą Twoi klienci.

CYFROWE TABLICE MENU

Mood dysponuje szeroką gamą rozwiązań digital signage, w tym Cyfrowymi Tablicami Menu z nagradzaną grafiką i animacją CGI, które ożywią Twoje menu. Dynamiczne wyświetlacze promują dodatki wysokomarżowe, prezentują pozycje sezonowe i wyzwalają chęć zakupów impulsywnych – a to wszystko dla osiągnięcia maksymalnego ROI. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej, w jaki sposób Cyfrowe Menu Board’y Mood pomogą Ci zwiększyć sprzedaż i zmienić wrażenia Twoich klientów.

video walls, digital signage, digital sign software

ŚCIANY WIDEO

Wprowadź czynnik „wow” do swojej firmy i oczaruj swoich klientów.. Od niestandardowych konfiguracji z wieloma ekranami, po ogromne systemy z jednym urządzeniem lub dowolne rozwiązanie pośrednie – Mood ma wszystko, czego potrzebujesz, aby wywrzeć niezapomniane wrażenie na klientach. Zrób coś wielkiego z video wall’em Mood

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wzmocnij doświadczenia klientów dzięki MOOD: MEDIA. Skontaktuj się z nami już dziś.

Wsparcie serwisowe, faktury lub pozostałe pytania dotyczące konta klienckiego, proszę wejsc na stronę KONTAKT i wypełnić specjalny formularz.)