MOOD:CYFROWE KARTY MENU

ANGAŻUJ KLIENTÓW.
ZWIĘKSZ SPRZEDAŻ.

Twoje menu to więcej niż lista opcji: to wizualne przedstawienie Twojej firmy. Cyfrowe tablice menu autorstwa Mood ożywią Twoją markę. Konfigurowalne, wygodne i łatwe w użyciu dynamiczne wyświetlacze Mood zapewniają kontrolę i elastyczność w zapewnieniu maksymalnego ROI

DLACZEGO MOOD?

PROSTOTA I WYRAFINOWANIE

Podczas gdy Cyfrowe Tablice Menu Mood oferują niezrównaną jakość wizualną, portal internetowy MVision zachowuje cały kontent w jednym, łatwo dostępnym miejscu – ułatwiając zarządzanie menu z każdego miejsca, za pomocą urządzenia z dostępem do Internetu.

ZGODNOŚĆ

Dzięki Cyfrowym Kartom Menu Mood możesz łatwo wyświetlać informacje w atrakcyjny wizualnie i informacyjny sposób

NIE TYLKO DLA RESTAURACJI

Od kawiarni i dużych sklepów do ogródków piwnych i salonów, Cyfrowe Karty Menu Mood są doskonałym wyborem w każdym biznesie. Wybieraj spośród wielu niestandardowych szablonów z wielostrefowymi układami, aby kształcić swoich klientów i promować swoje produkty na tym samym ekranie. Dzięki pakietom dostępnym dla każdej konfiguracji, Mood oferuje wszechstronne i atrakcyjne rozwiązanie signage, które jest właśnie dla Ciebie.

UŁATWIONE ZARZĄDZANIE KONTENTEM

Systemy oprogramowania Mood Digital Signage oferują szybką, niezawodną i łatwą w obsłudze internetową platformę zarządzania kontentem. Twórz treści używając profesjonalnych szablonów cyfrowych Digital Sinange. Planuj i zmieniaj kontent na bieżąco – w jednej lokalizacji lub w całej swojej sieci. Stwórz kampanie kierunkowe, które generują potężne rezultaty.

NIEZAWODNOŚĆ. TO DA SIĘ ZAPROJEKTOWAĆ.

Niezależnie od branży, w której pracujesz, potrzebujesz niezawodnych i funkcjonalnych systemów signage, które działają. Wyposażone we wbudowane funkcje fail-over Cyfrowe Karty Menu Mood pozostają aktywne i pracują nawet w przypadku problemu systemowego – a stoi za tym światowej klasy dział obsługi klienta, któremu można ufać.

ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ DIGITAL SINANGE

Muzyka, systemy audio-wideo, komunikaty głosowe – Mood Media zapewnia pełną gamę rozwiązań, które pozwolą stworzyć niezapomniane wrażenia w punkcie sprzedaży. Zdecyduj się na pakiet kilku rozwiązań aby uzyskać świetną ofertę cenową.

menu board templates

DESIGN LIKE A PRO – SZABLONY MENU BOARD

Zaprojektuj profesjonalny szablon w mgnieniu oka. Wybierz szablon z naszego katalogu lub pozwól nam stworzyć niestandardowy szablon dla Ciebie. Twoje menu – Twój wybór!

Zarządzanie kontentem. To takie proste!

System Mood Digital Signage oferuje szybką, niezawodną i łatwą w obsłudze internetową platformę do zarządzania treścią. Twórz treści na profesjonalnych szablonach. Planuj i zmieniaj kontent na bieżąco w jednej lokalizacji lub w całej swojej sieci. Twórz kampanie kierunkowe, które generują potężne rezultaty.

digital signage, electronic signage, digital sign software

NIEZAWODNE URZĄDZENIA DIGITAL SINANGE

Jeśli chodzi o Twoje cyfrowe tablice menu, zawartość jest kluczowa, jednak nadal potrzebujesz niezawodnego urządzenia, aby przenieść ją na ekrany. Nasze innowacyjne playery cyfrowe są liderem w branży pod względem niezawodności, dzięki czemu Twpje menu zawsze będzie działać.

CYFROWE KARTY MENU

Przyspiesz. Zachęć. Informuj

LA Fried Chicken

Dominic’s Casual Italian

Stash’s Pizza

ODKRYJ MOOD MEDIA

Wzmocnij doświadczenia klientów dzięki mocy :Mood Media. Skontaktuj się z nami już dziś.

Wsparcie serwisowe, faktury lub pozostałe pytania dotyczące konta klienckiego, proszę wejsc na stronę KONTAKT i wypełnić specjalny formularz.)