MOOD:SOCIAL MIX

MOOD SOCIAL MIX

Mood jest niezmiennym liderem w zmienianiu pasywnych doświadczeń klientów w angażowanie ich za pomocą technologii. Dzięki Mood Social Mix, najnowszej funkcji dostępnej wyłącznie dla klientów Mix Pro, masz szansę zmiany muzyki w niezapomniane wspólne doświadczenie.

WITAJ NA PLAYLIŚCIE SOCIAL – WITAJ W SOCIAL MIX

Social Mix zaprasza klientów do interakcji z muzyką towarzyszącą Twojemu biznesowi, pozwalając im na wybór piosenek, które najchętniej chcieliby usłyszeć. Najczęściej wskazywane utwory znajdą się na górze playlisty.

Mood Social Mix
Mood Mix Pro
SocialMix.FM
 

JAK DZIAŁA SOCIAL MIX

Social Mix został stworzony tak, by idealnie współgrać z Mood Mix Pro, naszym najpopularniejszym rozwiązaniem streamingu muzycznego dla biznesu. Klienci otrzymują stronę Social Mix, z której poprzez urządzenia mobilne korzystać mogą kupujący. Każda lokalizacja Social Mix dodawana jest do naszej mapy Social Mix, dzięki czemu kupujący zyskują możliwość lokalizowania miejsc, które posiadają Social Mix. Użytkownicy po prostu Cię znajdują, wchodzą w interakcję z Twoją muzyką i wnoszą się na nowy poziom customer experience.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wzmocnij doświadczenia klientów dzięki MOOD: MEDIA. Skontaktuj się z nami już dziś.

Wsparcie serwisowe, faktury lub pozostałe pytania dotyczące konta klienckiego, proszę wejsc na stronę KONTAKT i wypełnić specjalny formularz.)