Szukasz hitów lub określonego gatunku muzyki? A może potrzebujesz specjalnego miksu lub spersonalizowanego programu? Niezależnie od tego, czego szukasz, Mood oferuje idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu

MUZYKA KATALOGOWA

Moc muzyki. Wybór tła muzycznego dla małych firm i marek regionalnych. Przeglądaj katalog ponad 160 profesjonalnie zaprojektowanych programów dla każdej branży.

MUZYKA NIESTANDARDOWA

Twoje charakterystyczne brzmienie. Rozpocznij współpracę z naszym DJ, aby opracować wyjątkową ścieżkę dźwiękową. Stwórz spójne doświadczenie w każdej ze swoich lokalizacji na całym świecie.

Pracuj razem z projektantem aranżacji muzycznej, aby opracować niestandardową playlistę, która stanie się unikatowym odzwierciedleniem Twojej marki.

Mood Mix

Przejmij kontrolę z pomocą Mood Mix, naszego rozwiązanieastreamingu muzycznego, w pełni respektującego obowiązujące przepisy prawa i zaprojektowanego z myślą o niewielkich firmach. Ciesz się dostępem online do pełnej wersji naszego katalogu i personalizuj własny mix przez nasz interfejs online lub aplikację mobilną. Nie potrzebujesz żadnego nowego sprzętu.

Mood Mix Pro

Najbardziej niezawodne rozwiązanie strumieniowego przesyłania muzyki w branży. Ciesz się wszystkimi funkcjami i zaletami Mood Mix dostarczanymi za pośrednictwem naszej komercyjnej platformy StreamingPlusTM. Dostarczamy urządzenie, na którym buforowana jest Twoja muzyka aby zapewnić płynny odsłuch. Mood Mix Pro sprawia, że strumieniowanie muzyki jest łatwe i niedrogie.

Custom Elements

Muzyka pasująca do Twojej marki i budżetu. Niestandardowa, personalizowana muzyka dla biznesu. Profesjonalnie zaprojektowane playlisty. Ceny dla małych firm i indywidualne konsultacje muzyczne. Dla tych, którzy szukają najlepszej oferty muzycznej.

KOMUNIKATY

Niezależnie od tego, czy informujesz o najnowszej ofercie, przypominasz klientom o godzinach pracy lub zapraszasz ich do odwiedzenia profilu na Facebooku, rozwiązania komunikatów Mood przekształcają głos Twojej marki w istotną część doświadczenia konsumenckiego

SPOTY REKLAMOWE

Połącz spoty reklamowe z odpowiednią muzyką i komunikuj się z klientami. Stwórz kanał spacjalnie dla swojej marki i wpływaj na decyzje w miejscu sprzedaży.

ODKRYJ MOOD MEDIA

Wzmocnij doświadczenia klientów dzięki mocy :Mood Media. Skontaktuj się z nami już dziś.

Wsparcie serwisowe, faktury lub pozostałe pytania dotyczące konta klienckiego, proszę wejsc na stronę KONTAKT i wypełnić specjalny formularz.)