MOOD:CUSTOM MUSIC

CHARAKTERYSTYCZNE BRZMIENIE TWOJEJ MARKI.

ZBUDOWANE ŚCIEŻKA PO ŚCIEŻCE

Wspólnie z ekspertem, opracuj wyjątkowy program muzyczny dla swojej marki. Możliwość profesjonalnej personalizacji pozwala budować wyraźne skojarzenia z marką i komunikować się z klientami na bardziej osobistym i emocjonalnym poziomie.

JAK TO DZIAŁA

Nasz specjalista w dziedzinie projektowania muzyki rozpozna unikalne potrzeby Twojej marki, jej cechy, bazę klientów i stworzy odpowiednią atmosferę w sklepie.

Biorąc pod uwagę charakterystykę Twojej marki, krok po kroku tworzymy indywidualny program muzyczny wykorzystujący największą w branży bibliotekę, lata doświadczenia i niespotykaną dotąd pasję do muzyki. Będziemy perfekcyjnie dostosowywać listę odtwarzania do Twoich upodobań.

  • Usługi doradcze z naszymi profesjonalnymi aranżerami muzycznymi
  • Coroczna korekta programu uwzględniająca zmieniające się potrzeby Twojej marki
  • Zarządzanie online, ustalanie harmonogramów i automatyczna aktualizacja
  • Dostarczone i zaktualizowane w tym samym czasie.

 

TECHNOLOGIA

  • Solidne i niezawodne opcje dostarczania muzyki
  • Wybierz aktualizację muzyczną przez internet, strumieniowanie, przekaz satelitarny lub na płycie CD
  • Zintegruj program muzyczny wraz z komunikatami głosowymi, aby stworzyć własne radio
  • Zainstaluj we własnym zakresie lub postaw na instalację profesjonalną
  • Systemy dźwiękowe i paktety aktualizacyjne
TECHNOLOGIE DOSTARCZANIA MUZYKI

Nasza technologia muzyczna została zaprojektowana, aby spełnić Twoje szczególne potrzeby. Oferujemy różne sposoby dostarczania muzyki: przez Internet, streaming lub na CD. Niezależnie od tego, w jaki sposób chcesz otrzymywać muzykę, Mood oferuje elastyczne, niezawodne i innowacyjne platformy przeznaczone dla biznesu.

PANEL STERUJĄCY MOOD

Chcesz mieć większą kontrolę nad swoją muzyką? Żaden problem Nasz internetowy system zarządzania dźwiękiem zapewni Ci pełną kontrolę nad swoją muzyką i komunikatami głosowymi. Logując się do naszego portalu, możesz łatwo zarządzać palylistami firmowymi na poziomie regionalnym lub lokalnym, planować odtwarzanie muzyki i komunikatów, zdalnie programować urządzenia oraz blokować utwory i artystów, których nie chcesz słyszeć.

Bezpieczeństwo

Portal chroniony hasłem zapewnia bezpieczeństwo informacji o Twoim koncie i ustawieniach. Ponadto, to Ty decydujesz, kto z Twojej organizacji będzie miał do niego dostęp.

Elastyczność

Domyślna lista muzyczna jest odtwarzana dzień po dniu. Możesz stworzyć własne playlisty na każdy dzień lub na specjalne okazje i święta. Możliwość podziału na dwie różne strefy, oznacza że możesz stworzyć niezależne od siebie doświadczenia w przestrzeni swojego biznesu.

Skalowalność

Zarządzaj wszystkimi urządzeniami w swojej organizacji z jednego konta. Wgraj wiele komunikatów i stwórz efektywny harmonogram odtwarzania.

Transparentność

Pobierz wszystkie utwory i wykonawców ze swoich playlist muzycznych. Zobacz harmonogram piosenek i komunikatów głosowych.

Reportowanie

Wyświetlaj raporty dla wszystkich urządzeń, sprawdzaj ich wydajność, lączność z siecią i wiele więcej.

Nasi klienci z muzyką niestandardową

Od handlu detalicznego i opieki zdrowotnej do hotelarstwa, centrów fitness i wiele innych branż, setki globalnych i krajowych znanych marek polega na Mood, aby tworzyć niestandardowe projekty muzyczne. Od ponad 83 lat tworzymy wyjątkowe playlisty dla większej liczby firm niż jakikolwiek inny dostawca.

Mood Custom Music Clients

Case Studies

Angażuj klientów. Rozwijaj swój biznes

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wzmocnij doświadczenia klientów dzięki MOOD: MEDIA. Skontaktuj się z nami już dziś.

Wsparcie serwisowe, faktury lub pozostałe pytania dotyczące konta klienckiego, proszę wejsc na stronę KONTAKT i wypełnić specjalny formularz.)