MOOD:MIX PRO

STREAMING MUZYKI DLA BIZNESU

Mood Mix Pro daje Ci kontrolę nad muzyką w Twojej firmie. Twórz własne miksy muzyczne i personalizuj playlisty za pomocą jednego kliknięcia. Mix Pro sprawia, że streaming muzyki dla firm jest tak prosty i niedrogi – czyli tak jak powinno być.

EKSKLUZYWNA TECHNOLOGIA HYBRID STREAMINGPLUS ™

Strumień muzyki jest zbuforowany i przechowywany na naszym urządzeniu, aby zapewnić Ci niezakłócone doświadczenie słuchania.

ZAPROJEKTOWANE SPECJALNIE DLA BIZNESU

Muzyka licencjonowana, BEZ reklam i przerywników. Uzyskaj dostęp do milionów nagrań poddanych kontroli treści.

ŁATWE W UŻYCIU

Intuicyjne sterowanie zaprojektowane do użytku biznesowego. Zaloguj się, wybierz ulubioną muzykę i kliknij odtwórz.

PERSONALIZACJA

Skorzystaj z naszej wyjątkowej aplikacji Mood Mix, aby stworzyć własne miksy muzyczne. Wybierz ulubione utwory lub zablokuj te, które nie odpowiadają brzmieniu Twojej marki.

PLANOWANIE

Różna muzyka o różnych porach dnia? Nie ma problemu. Mood Mix pozwala na zapisywanie różnych miksów muzycznych i ułatwia ustalanie harmonogramu odtwarzania

INTERAKCJA Z APLIKACJAMI SPOŁECZNOŚCIOWYMI I MOBILNYMI

Mood Mix Pro oferuje kilka atrakcyjnych opcji społecznościowych i mobilnych. Pozwól odwiedzającym wybrać kolejność odtwarzania piosenek przy użyciu Mood Social Mix. Gotowy, aby dowiedzieć się więcej? Wystarczy kliknąć poniższy link.

Skontaktuj się z nami

WYBIERZ. SPERSONALIZUJ. ZAPLANUJ. POWTÓRZ.

music streaming for business

MIX

Stwórz tyle miksów, ile tylko chcesz i edytuj je, kiedy masz na to ochotę

business music streaming

ODTWARZAJ

Nasz intuicyjny pulpit daje Ci pełną kontrolę. Zobacz, który utwór, wykonawca i album są aktualnie odtwarzane. Użyj suwaków panelu, aby spersonalizować swój mix, polubić lub zablokować piosenki.

Mood Mix Pro

PLANUJ

Stwórz całkowicie spersonalizowane wrażenia dźwiękowe, programując swoje miksy, aby grały w wybranym dniu i o odpowiedniej porze

ODKRYJ MOOD MEDIA

Wzmocnij doświadczenia klientów dzięki mocy :Mood Media. Skontaktuj się z nami już dziś.

Wsparcie serwisowe, faktury lub pozostałe pytania dotyczące konta klienckiego, proszę wejsc na stronę KONTAKT i wypełnić specjalny formularz.)