MOOD:MIX

STREAMING MUZYKI DLA BIZNESU. INNOWACYJNE. NIEZAWODNE.
ŁATWE W UŻYCIU.

Przejmij kontrolę nad swoją muzyką dzięki Mood Mix. Stwórz własny miks muzyczny i uzyskaj doskonałą playlistę za pomocą kilku kliknięć. Mood Mix sprawia, że streaming muzyki dla Twojego biznesu jest łatwy, przyjemny i niedrogi.

DLACZEGO MOOD MIX?

ZAPROJEKTOWANY SPECJALNIE DLA BIZNESU

Zgodny z obowiązującymi przepisami BEZ reklam i przerywników. Uzyskaj dostęp do milionów nagrań, poddanych kontroli treści i certyfikowanych do użytku komercyjnego.

ŁATWY W UŻYCIU

Intuicyjne mechanizmy zarządzania zaprojektowane specjalnie dla użytkowników biznesowych. Zaloguj się, wybierz ulubioną muzykę i kliknij przycisk odtwarzania.

PRZYSTĘPNOŚĆ

Nie potrzebujesz nowego sprzętu. Weź swój własny komputer lub tablet, podłącz do systemu dźwiękowego i zacznij słuchać.

PERSONALIZACJA

Skorzystaj z naszej wyjątkowej aplikacji Mood Mix, aby stworzyć własny miks. Wybierz ulubione utwory lub zablokuj te, które nie odpowiadają ustawieniu dźwięku.

ELASTYCZNE PLANOWANIE

Różna muzyka o różnych porach dnia? Nie ma problemu. Mood Mix pozwala na zapisywanie różnych miksów muzycznych i ułatwia ustalenie harmonogramu odtwarzania.

LAWFULLY PROVIDED

W naszej ofercie mamy więcej licencjonowanych utworów niż jakikolwiek inny dostawca. Śpij spokojnie dzięki Mood Mix.

Streaming Music for Business

POZNAJ SOCIAL MIX PRO

Przenieść wrażenia na wyższy poziom. Skorzystaj z naszej wyjątkowej technologii HYBRID STREAMINGPLUS ™ czyli zaawansowanego rozwiązania do strumieniowego przesyłania muzyki dla rozwiązań biznesowych. Przechowuj muzykę w tymczasowej pamięci urządzenia i ciesz się całkowice płynną, niezakłóconą muzyką

Mix Pro oferuje pewne, niezywkłe funkcje na urządzenia mobilne. Zaoferuj swoim klientom możliwość wyrażenia opinii na temat kolejności odtwarzanych piosenek za pomocą Social Mix. Wykorzystaj najbardziej znaną na świecie aplikację do identyfikacji utworów, aby przesyłać wybrany kontent bezpośrednio do telefonów Twoich klientów, a to wszytsko za pomocą Shazam In-Store.

Gotowy, aby dowiedziec się więcej?

„Mood Mix Pro i Social Mix to doskonałe rozwiązania muzyczne dla naszego biznesu. Mamy teraz dostęp do ogromneju ilości muzyki, którą możemy sami miksować. Te zindywidualizowane playlisty możemy łatwo zaprogramować na różne dni lub godziny, aby dopasować do przepływu ruchu klientów. Nasi klienci uwielbiają opcję Social Mix, dzięki niej uczestniczą w doświadczeniu muzycznym i sam mogą się poczuć jak profesjonalny DJ.”

Corey Matthews

zastępca dyrektora generalnego, Growler USA, Austin

 

MOOD:MIX PANEL KONTROLNY

WYBIERZ. SPERSONALIZUJ. ZAPLANUJ. POWTÓRZ.

 

music streaming for business

MIX

Stwórz tyle miksów, ile tylko chcesz i edytuj je, kiedy masz na to ochotę

business music streaming

ODTWARZAJ

Nasz intuicyjny pulpit daje Ci pełną kontrolę. Zobacz, który utwór, wykonawca i album są aktualnie odtwarzane. Użyj suwaków panelu, aby spersonalizować swój mix, polubić lub zablokować piosenki.

Mood Mix Pro

PLANUJ

Stwórz całkowicie spersonalizowane wrażenia dźwiękowe, programując swoje miksy, aby grały w wybranym dniu i o odpowiedniej porze

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wzmocnij doświadczenia klientów dzięki MOOD: MEDIA. Skontaktuj się z nami już dziś.

Wsparcie serwisowe, faktury lub pozostałe pytania dotyczące konta klienckiego, proszę wejsc na stronę KONTAKT i wypełnić specjalny formularz.)