MOOD:DOSTARCZANIE MUZYKI

MUZYKA TAK JAK CHCESZ.

Sklepy. Restauracje. Opieka medyczna. Finanse. Marki krajowe i firmy rodzinne. Różne branże mają różna potrzeby. Powinniśmy to wiedzieć. W końcu dostarczamy im muzykę od ponad 80 lat.

WYBIERZ PLATFORMĘ, KTÓRA JEST NAJLEPSZA DLA CIEBIE
(TAK!)

Chcesz najnowsze i najlepsze rozwiązania streamingowe?
To nasz specjalność.
Nie chcesz odpowiadać przez połączenie szerokopasmowe?
Żaden problem.
Jesteś w wielu lokalizacjach?
Mamy rozwiązania dla ciebie.

Nasza technologia muzyczna została zaprojektowana, aby spełnić Twoje szczególne potrzeby. Oferujemy różne sposoby dostarczania muzyki: przez Internet, streaming lub na CD. A jeśli twoje potrzeby zmieni a się w międzyczasie, mamy doświadczenie również we wprowadzaniu modyfikacji i dostosowywaniu rozwiązań tak, by przyłączyć dodatkowe lokalizacje.

STREAMING MUZYKI DLA BIZNESU: MOOD MIX

Sprzęt: twój laptop, tablet lub smartfon

Idealny dla: klientów, którzy chcą szybkiego i prostego rozwiązania

 • Korzystaj z własnego urządzenia (komputer, tablet, smartfon)
 • Większa kontrola playlisty dla miłośników “zrób to sam”
 • Automatyczne aktualizacje w czasie rzeczywistym
 • Bezpośrednie zarządzanie kontentem przez własne urządzenie

STREAMING IP/HYBRYDOWY

Sprzęt: ProFusion iS10

Idealny dla: klientów, którzy chcą tego, co najnowsze i najlepsze, dodatkowo niezawodne, klienci posiadający wiele lokalizacji

 • Bezpieczne połączenie szerokopasmowe
 • Większa kontrola playlisty
 • Większa niezawodność
 • Korzyści ze streamingu
 • Minimalne zużycie pasma
 • Zintegrowana aplikacja mobilna

DYSK

Urządzenie: ProFusion iS10 DVD

Idealny dla: klientów, którzy chcą jakości bez łączenia z internetem

 • Niezależność sieci
 • Brak połączenia z internetem
 • Regularne aktualizacje treści
 • Niezawodny playback – muzyka przechowywana na urządzeniu
 • Możliwość upgrade’u do wersji internetowej

SYSTEMY ZARZĄDZANIA KONTENTEM MOOD
PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD DOŚWIADCZENIEM

Dzięki naszym przystępnym i intuicyjnym systemom zarządzania treściami z łatwością ustawiaj programy, zarządzaj sprzętem, blokuj utwory i dopasowuj swoje brzmienie tak, by stworzyć wyjątkowe doświadczenia klientów.

PANEL ONLINE LIVE

Dla: Mood Mix, Mood Mix Pro

Sprzęt: Osobiste urządzenie z dostępem do internetu (Mood Mix), ProFusion iS (Mood Mix Pro)

Nasz intuicyjny panel Mood Mix daje ci pełną kontrolę nad streamingiem muzyki, gdziekolwiek jesteś, za pomocą dowolnego urządzenia z dostępem do internetu.

Sprawdzaj, jaka piosenka lub artysta grają w danym momencie, blokuj utwory lub dodawaj je do ulubionych oraz używaj naszych innowacyjnych suwaków, by zbalansować i dostosować brzmienie do sytuacji. Możesz stworzyć tyle list ile chcesz i zaplanować ich odtwarzanie na dowolny moment. Zarządzanie muzyką nigdy jeszcze nie było tak proste – i tak przyjemne.

MOOD CONTROL SITE

Dla: Core, Elements i Muzyki Niestandardowej

Sprzęt: ProFusion iS (wyłącznie z dostępem do internetu)

PROGRAM DOSKONAŁY. Znów piosenka, która przyprawia cię o ból głowy? Żaden problem. Zablokuj ją jednym kliknięciem. Jak zawsze, wszystkie programy Mood podlegają dodatkowej kontroli by mieć pewność, że nie ma w nich ŻADNYCH UTWORÓW z niepożądanymi treściami.

BEZPIECZNY. Zabezpieczenie hasłem utrzymuje bezpieczeństwo twojego konta i jego ustawień. Plus to ty decydujesz kto w twojej organizacji uzyskuje dostęp.

ELASTYCZNY. Domyślny harmonogram zapewnia muzykę na każdy tydzień. Święta, wydarzenie specjalne? Twórz segmenty dzienne i pomijaj harmonogram, kiedy masz na to ochotę. Zarządzaj niezależnymi obszarami, by kreować indywidualne doświadczenia w zależności od lokalizacji.

SKALOWALNY. Dodawaj lokalizacje, zarządzaj kontentem i ustaw uprawnienia użytkowników na poziomie korporacyjnym, regionalnym lub lokalizacji. Sprawne tworzenie harmonogramów komunikatów ułatwione dzięki możliwości wysyłania wielu komunikatów jednocześnie oraz elastycznemu tworzeniu list odbiorców

PRZEJRZYSTY.Przeglądaj wszystkie utwory i artystów w swoim programie. Miej podgląd wyświetlanych wiadomości. Oceniaj i potwierdzaj harmonogram muzyki i komunikatów.

RĘKA NA PULSIE. Sprawdzaj raporty dla wszystkich swoich urządzeń, potwierdzenie odtwarzania, połączenie z siecią i dużo więcej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wzmocnij doświadczenia klientów dzięki MOOD: MEDIA. Skontaktuj się z nami już dziś.

Wsparcie serwisowe, faktury lub pozostałe pytania dotyczące konta klienckiego, proszę wejsc na stronę KONTAKT i wypełnić specjalny formularz.)