MOOD:RESTAURANT MUSIC

NAJWIĘCEJ PIOSENEK.
NAJWIĘKSZY WYBÓR.
NAJWIĘCEJ MOŻLIWOŚCI.

Bez względu na to, czy chcesz stworzyć stylową atmosferę czy rockową imprezę w swoim lokalu, wybierz kompleksowe rozwiązanie muzyczne od Mood.

Skontaktuj się z nami i zobacz, dlaczego ponad 100,000 lokalizacji zaufało już Mood

„Przyjrzeliśmy się wszystkim opcjom muzycznym, ale Mood Media wyróżniało się na tle innych. Rozumieją naszą markę i pomagają nam tworzyć wspaniałe doświadczenie. Takiego poziomu wsparcia i lokalnych usług nie można znaleźć u innych dostawców. Mood zapewnia więcej niż tylko wspaniałą muzykę. Zapewniają zintegrowane rozwiązana stworzone specjalnie dla mojej firmy. ”
– Jonathan Luther, Proprietor/Musician – JJ’s Red Hots

Mood Mix

Przejmij kontrolę dzięki Mood Mix, naszemu rozwiązaniu do strumieniowego przesyłania muzyki, zaprojektowanemu z myślą o kierownikach restauracji. Ciesz się dostępem do naszego pełnego katalogu i spersonalizuj swój mix dzięki naszej aplikacji mobilnej. Mood Mix nie wymaga nowego sprzętu.

Mood Mix Pro

Najbardziej niezawodne w branży rozwiązanie do strumieniowego przesyłania muzyki. Ciesz się wszystkimi funkcjami i zaletami Mood Mix dostarczanymi przez naszą komercyjną platformę StreamingPlus ™. Dostarczamy urządzenie, a Twoja muzyka jest wstępnie buforowana, aby zapewnić nieskazitelne wrażenia słuchowe. Mood Mix Pro sprawia, że strumieniowanie muzyki jest łatwe i niedrogie.

Muzyka katalogowa

Moc muzyki. Najlepszy wybór podkładu muzycznego dla niezależnych restauracji i regionalnych marek. Przeglądaj katalog ponad 160 programów.

Przekonaj się o wartości wzornictwa i spokoju, które oferuje Mood dzięki naszym podstawowym rozwiązaniom, które są najlepszym wyborem dla małych firm i regionalnych marek.

MUZYKA NIESTANDARDOWA

Twoje charakterystyczne brzmienie. Rozpocznij współpracę z naszym DJ, aby opracować wyjątkową ścieżkę dźwiękową. Stwórz spójne doświadczenie w każdej ze swoich lokalizacji na całym świecie.

Współpracuj z naszymi projektantami muzycznymi, aby stworzyć nietuzinkowy program, który klienci zapamiętają i automatycznie skojarzą z Twoją marką.

PLATFORMY MUZYCZNE

Nie ma dwóch identycznych restauracji; dlatego oferujemy różne platformy do transmisji muzyki – wszystkie równie niezawodne – od urządzeń internetowych i strumieniowej muzyki po transmisje satelitarne i płyty CD. Użyj platformy, która najlepiej pasuje do Twojego biznesu

Case Study

Zobacz co inni mówią o naszej muzyce.

ODKRYJ MOOD MEDIA

Wzmocnij doświadczenia klientów dzięki mocy :Mood Media. Skontaktuj się z nami już dziś.

Wsparcie serwisowe, faktury lub pozostałe pytania dotyczące konta klienckiego, proszę wejsc na stronę KONTAKT i wypełnić specjalny formularz.)