Jeśli chodzi o systemy audiowizualne, biznes potrzebuje sprzętu, projektu i instalacji, które sprostają wymaganiom środowiska komercyjnego. Doświadczenie i ekspertyza mają znaczenie, dlatego warto wiedzieć, że Mood zaprojektwał i zainstalował więcej systemów audiowizualnych niż ktokolwiek inny na świecie. Kropka.

SYSTEMY DŹWIĘKOWE

Gdziekolwiek słyszana, świetna muzyka zasługuje na wysoką jakość wynikającą z profesjonalnie zaprojektowanego i zainstalowanego systemu dźwiękowego. Dzięki współpracy z profesjonalnymi lokalnymi instalatorami i najlepszymi producentami, takimi jak Bose Professional czy Klipsch, dostarczamy wyjątkowe systemy dźwięku odpowiadające na każde potrzeby, gdziekolwiek zaistnieją.

ZINTEGROWANE AUDIO WIDEO

Nasi eksperci upraszczają nawet najbardziej złożone projekty audio wideo. Od konsultacji projektu po decyzję o wyborze sprzętu, przeprowadzimy cię przez cały proces. Nieważne, jak duży lub niewielki będzie projekt, Mood dostarcza wsparcie techniczne od samego początku po ostatnie detale.

JAK DOSTARCZAMY MUZYKĘ

Od urządzeń z dostępem do internetu i streamingu muzyki po satelitę i CD, nasza technologia powstała, by spełniać twoje szczególne potrzeby. Niezależnie od tego, w jak chcesz odtwarzać muzykę, Mood oferuje elastyczne, niezawodne i innowacyjne platformy stworzone dla biznesu.

MASKOWANIE DŹWIĘKU

Chroń prywatność klientów i pacjentów, zachęcaj do współpracy między pracownikami, zwiększ koncentrację i spełniaj wymogi HIPAA, a także inne wymogi branżowe – niezwykle ważne w branży medycznej, finansowej, prawniczej czy środowisku open-office.

ODKRYJ MOOD MEDIA

Wzmocnij doświadczenia klientów dzięki mocy :Mood Media. Skontaktuj się z nami już dziś.

Wsparcie serwisowe, faktury lub pozostałe pytania dotyczące konta klienckiego, proszę wejsc na stronę KONTAKT i wypełnić specjalny formularz.)